• Üçlü Çocuk Kitabı Seti

Acemi Köpek Balığı Glug, Broca Sokağı Hikayeleri-1 ve Broca Sokağı Hikayeleri-2 kitaplarından oluşan 3'lü set. Sömestre kampanyası üçü toplam 41 TL yerine %15 indirimle 35 TL!

Acemi Köpek Balığı Glug: Küçük sarı balık Glug köpek balığı olmayı kafasına koymuş! Glug bir gün evinden çıkıyor, tehlikeli Derin Sular Mahallesi’ne gidiyor ve macera başlıyor! Oradan oraya yüzüyor, birbirinden renkli bir sürü deniz canlısıyla tanışıyor, yeni yeni şeyler öğreniyor. Sonunda da... Kendisi için esas önemli olan şeyi fark ediyor! Glug’la beraber masmavi denizlerin derin sularına atlamaya hazır mısın?

Broca Sokağı Hikayeleri-1: Yaşlı bir cadı güzelleşmek uğruna neler yapar? Evlenmek isteyen bir dev sevgilisinin boyuna inebilir mi? Ayakkabılar birbirine aşık olursa ne olur? Ölümsüz bir adamın Lustucru gibi komik bir ismi varsa tarihe nasıl geçer? Bir hayalet, hayalet olduğunu nasıl anlar? Musluğu açtığınızda bir periyle karşılaşırsanız ne yaparsınız? Broca Sokağı işte böyle çılgın sorularla dolu, deli dolu bi' yer!

Broca Sokağı Hikayeleri-2: Evinizdeki süpürge dolabında bir cadı yaşıyorsa ondan nasıl kurtulursunuz? Konuşan bir patatesi ne yaparsınız? Bir deniz kızına aşık bir prens babasını nasıl ikna eder? Göklerde yaşamak isteyen bir domuz yıldızları yerse ne olur? Öyle bir şey nasıl bir şeydir? Broca Sokağı işte böyle çılgın sorularla dolu, deli dolu bi' yer!

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Üçlü Çocuk Kitabı Seti

  • 41TL


Benzer Ürünler

Kala Afiyet: Bozcaada Yemekleri

Kala Afiyet: Bozcaada Yemekleri

Ümit Hamlacıbaşı'nın Bozcaada'nın kaybolan lezzetlerini araştırıp derlediği kitabı 2015 yılı basımı...

30TL

Broca Sokağı Hikayeleri - 1

Broca Sokağı Hikayeleri - 1

Çocuk Kitabı. Yaşlı bir cadı güzelleşmek uğruna neler yapar? Evlenmek isteyen bir dev sevgilisinin b..

13TL

Acemi Köpek Balığı Glug

Acemi Köpek Balığı Glug

Çocuk Kitabı. Küçük sarı balık Glug köpek balığı olmayı kafasına koymuş! Glug bir gün evinden çıkıyo..

15TL