• Organik Üzüm Suyu (700 ml)

Olgunlaşmış üzümlerden, fermantasyon görmeden yapılan üzüm suyu. Bozcaadalı Veli Dede markasının, organik sertifikalı üzümlerden, katkı maddesi ve şeker ilave etmeden üretilen doğal üzüm suyu. Marka, Bozcaada'nın geleneksel üzüm ve bağcılık kültürel mirasına, sağlıklı bir içecek üreterek katkıda bulunmayı hedefliyor. 120 dönüm bağda, geleneksel yöntemlerle yetiştirilen Alicante, Cardinal, Alphonse Lavallée, Çavuş, Kalecik Karası, Kuntra, Vasilaki, Karalahna ve Cabernet üzüm çeşitleri, organik sertifikalı.

Ağustos ortasından itibaren Bozcaada'da bulunan üzüm bağlarından, her gün pH ve Brix değerleri kontrol edilen üzümler içinden en uygun olanlar özenle seçip kesiliyor. Aynı gün yine Bozcaada'da bulunan üretim tesislerinde işleme alınıp, elle tek tek ayıklanıp yıkandıktan sonra, ön pastörizasyon işlemine sokuluyor. Sıktıktan sonra soğuk paslanmaz tanklarda dinlendiriliyor. 24 saat sonra şişelenip pastörize edilen üzüm suyu, ilave şeker ve katkı maddesi içermiyor.

Organik Üzüm Suyu, tek başına içecek olarak, kokteyl yapımında veya kek, pasta, tatlı gibi yemeklerde kullanılabilir. Tadı dolgun ve doğal meyve şekeri oranı yüksek olan bu içecek ulaşabileceğiniz en doğal meyve sularından biri. Bu doğal ürün lezzetinin yanı sıra çok sağlıklı. İçerdiği yüksek miktarda antioksidan ve vitamin sayesinde sağlığımıza katkısı büyük. Üzüm suyu kan yapıcı özelliği nedeniyle son derece sağlıklı bir içecek olduğu için çocuklar, hamileler ve yeni doğum yapmışlar için eşsiz bir içecek.

*** Minik bir öneri: Üzüm Suyu'nu Koruk Suyu'yla karıştırıp, biraz da buz eklerseniz lezzetine lezzet katabilirsiniz.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Organik Üzüm Suyu (700 ml)

  • 20TL


Benzer Ürünler

Ahududu Şurubu

Ahududu Şurubu

1 litre. Konsantre olup 1'e 4 oranında su katılarak tüketilir. Ahududu şurubunda herhangi bir aroma ..

26TL

Karadut Şurubu (Şekersiz)

Karadut Şurubu (Şekersiz)

1 litre. Konsantre olup 1'e 3 oranında (Ağız tadınıza göre 1'e 4 de deneyebilirsiniz) su katılarak t..

30TL